Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Belka
Niedziela, 29 Czerwca 2025   imieniny: Benita, Piotr, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wiadomości
 
Odpowiedzialność przede wszystkim!

Odpowiedzialność przede wszystkim!

Data dodania: 2012-07-04
  Rozpoczęły się wakacje, dzieci zmęczone pełnym pracy i obowiązków rokiem szkolnym nareszcie mają czas aby odetchnąć, odpocząć i bawić się. Nie zapominajmy o nich!   więcej »
 
Zadbaj o bezpieczeństwo!

Zadbaj o bezpieczeństwo!

Data dodania: 2012-07-04
  Główny Inspektor Pracy Anna Tomczyk przestrzega przed zagrożeniami w czasie żniw.   więcej »
 
Złóż wniosek na kolektory słoneczne

Złóż wniosek na kolektory słoneczne

Data dodania: 2012-07-01
  Złóż wniosek na kolektory słoneczne   więcej »
 
Szczypiorno - nowy plac zabaw

Szczypiorno - nowy plac zabaw

Data dodania: 2012-07-01
Najmłodsi korzystać mogą już z nowego placu zabaw, który zbudowano w Szczypiornie w Gminie Pomiechówek. więcej »
 
Dolina Wkry – Wianki

Dolina Wkry – Wianki

Data dodania: 2012-07-01
  Rodzinny Spływ Kajakowy Wianki w Dolinie Wkry.   więcej »
 
Nowa strona internetowa PINB

Nowa strona internetowa PINB

Data dodania: 2012-07-01
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Nowym Dworze Mazowieckim udostępnił stronę internetową. więcej »
 
Zatrzymany za kradzież

Zatrzymany za kradzież

Data dodania: 2012-06-30
Policjanci z komisariatu w Czosnowie zatrzymali 47-letniego Kazimierza D., który jest podejrzany o kradzież portfela z dokumentami, znieważenie funkcjonariusza oraz zmuszanie siłą policjanta do zaniechania czynności służbowych. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. więcej »
 
Pięciu zatrzymanych na gorącym uczynku

Pięciu zatrzymanych na gorącym uczynku

Data dodania: 2012-06-30
Policjanci nowodworskiej drogówki oraz posterunku w Pomiechówku, na gorącym uczynku zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem. Łupem mężczyzn stał się sprzęt oraz materiały budowlane. Henryk D., Mariusz W., Krzysztof C., Emil Z., oraz Łukasz K. mieszkańcy województwa lubelskiego, mogą spędzić w więzieniu od roku do 10 lat. więcej »
 
Areszt za wymuszanie zeznań

Areszt za wymuszanie zeznań

Data dodania: 2012-06-14
Policjanci z komisariatu w Nasielsku zatrzymali 56-letniego Tadeusza P., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o stosowanie gróźb w celu wymuszenia zmiany zeznań. Wcześniej mężczyzna miał postawiony zarzut pobicia i uszkodzenia ciała. 56-latkowi grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. więcej »
 
Filmowe 3 rzeki

Filmowe 3 rzeki

Data dodania: 2012-05-08
1 maja w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek odbył się finał konkursu 3 rzeki na filmowo. więcej »
 


Strona: 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 z 208
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    nowodworski mazowieckie 

    Powiat nowodworski – powiat w województwie mazowieckim, którego siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. W jego skład wchodzą gminy: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk i Zakroczym.

    Dobre połączenie z powiatem zapewniają drogi krajowe nr 7 i 62.

    Powiat umiejscowiony jest blisko aglomeracji warszawskiej oraz ma bardzo dobre warunki przyrodnicze, co sprawia, że turystyka rozwija się bezproblemowo. Turystów zachwyca przede wszystkim piękna Puszcza Kampinowska oraz fortyfikacje twierdzy wojskowej nieopodal Zakroczymia i Modlina. Ponadto chętnie wypoczywają nad wodą lub w okolicznych lasach. Nie można zapomnieć o zobaczeniu Twierdzy Modlin, zespół dworski w Chrcynnie, gotycko-renesansowy kościół parafialny w Cieksynie, kościół gotycko-renesansowy z prezbiterium z 1415 w Pomiechowie i wiele innych.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola