Belka
Niedziela, 16 Maja 2021   imieniny: Andrzej, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Lotnisko w Modlinie bez rządowego wsparcia

Lotnisko w Modlinie bez rządowego wsparcia

Data dodania: 2020-04-26
Mazowieccy radni Koalicji Obywatelskiej wzywają rząd do udzielenia pomocy finansowej lotnisku w Modlinie. Okazuje się, że wśród ośmiu portów lotniczych, które będą mogły liczyć na rządowe wsparcie nie ma obiektu w Modlinie. Polityczna decyzja PiS może pozbawić tysiące ludzi środków do życia więcej »
 
Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus z rekordowymi wynikami w 2019 roku!

Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus z...

Data dodania: 2020-01-29
Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus, lider projektu Polonus Partner podsumował 2019 rok w swojej działalności. W oparciu o bazy operacyjne znajdujące się w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim oraz Piasecznie na pokładach 160 autokarów zostało przewiezionych aż 4 750 000 pasażerów. W komunikacji dalekobieżnej autokary przejechały ponad 6 500 000 kilometrów.  więcej »
 
 

Zmiana lokalizacji Wodnego Placu Zabaw!

Data dodania: 2019-07-05
Uwaga! W najbliższy weekend (6-7 lipca) Wodny Plac Zabaw WYJĄTKOWO będzie rozstawiony na plaży przy WOPR ul. Sukienna 14. Pozostałe terminy i miejsca będą realizowane zgodnie z harmonogramem na p... więcej »
 
 

Piknik ratowniczo-edukacyjny

Data dodania: 2019-07-04
13.07.2019 r. na publicznej plaży przy targowisku miejskim odbędzie się piknik ratowniczo-edukacyjnym w ramach kampanii społecznej „Bezpieczne Wakacje 2019”. więcej »
 
 

Zostań nowodworskim ratownikiem

Data dodania: 2019-07-04
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Nowym Dworze Mazowieckim zatrudni ratowników do zapewnienia bezpieczeństwa na plażach nowodworskich. więcej »
 
 

Wesołe niedziele w Parku Miejskim im. Józefa...

Data dodania: 2019-07-02
W każdy lipcowy i sierpniowy weekend, jeśli tylko pogoda na to pozwoli, serdecznie zapraszamy na nowodworskie plaże, gdzie na dzieci będzie czekał bezpłatny wodny plac zabaw w godz. od 11.00 do 15.00.... więcej »
 
 

Jutro czeka nas długi dzień

Data dodania: 2019-07-01
Podczas piątkowego spotkania z cyklu "Więcej niż kino", w Nowodworskim Ośrodku Kultury kinomani obejrzeli najnowszy film Pawła Wysoczańskiego, dokument pt. "Jutro czeka nas długi dzień".... więcej »
 
 

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej -...

Data dodania: 2019-06-28
Informujemy, iż zgodnie z zapowiedziami, od poniedziałku 8 lipca 2019 roku nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu drogowego mostu na Narwi. Według wykonawcy robót utrudnienia mają potrw... więcej »
 
 

Sprawozdanie z działalności koła plastycznego

Data dodania: 2019-06-28
W ramach programu „Nie nudzę się w szkole”  w Szkole Podstawowej nr 1 odbywały się zajęcia plastyczne, których głównym celem było rozbudzanie i rozwijanie wraż... więcej »
 
 

Rajd "4 Kąty Polski" po zdrowie dla dzieci

Data dodania: 2019-06-28
Janusz Kobyłka z Lubartowa, pasjonat o wielkim sercu po raz drugi ruszy w charytatywny rajd rowerowy po Polsce. Podczas całej wyprawy będzie zbierał fundusze dla podopiecznych Fundacji „Stella” im. ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 207
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski mazowieckie 

  Powiat nowodworski – powiat w województwie mazowieckim, którego siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. W jego skład wchodzą gminy: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk i Zakroczym.

  Dobre połączenie z powiatem zapewniają drogi krajowe nr 7 i 62.

  Powiat umiejscowiony jest blisko aglomeracji warszawskiej oraz ma bardzo dobre warunki przyrodnicze, co sprawia, że turystyka rozwija się bezproblemowo. Turystów zachwyca przede wszystkim piękna Puszcza Kampinowska oraz fortyfikacje twierdzy wojskowej nieopodal Zakroczymia i Modlina. Ponadto chętnie wypoczywają nad wodą lub w okolicznych lasach. Nie można zapomnieć o zobaczeniu Twierdzy Modlin, zespół dworski w Chrcynnie, gotycko-renesansowy kościół parafialny w Cieksynie, kościół gotycko-renesansowy z prezbiterium z 1415 w Pomiechowie i wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola