Belka
Środa, 17 Października 2018   imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Kiermasz WTZ TPD

Data dodania: 2018-10-15
We wtorek 16.10.2018 r. w budynku Urzędu Miejskiego w holu na I piętrze odbędzie się kiermasz, na którym zostaną zaprezentowane prace (m.in. wiązanki na Wszystkich Świętych) wykonane ... więcej »
 
 

Kolejna Skate Sesja NDM

Data dodania: 2018-10-15
W ostatnią sobotę września, przy wsparciu Urzędu Miejskiego, po raz kolejny udało się przeprowadzić kolejny skateboardingowy event na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Kilka samochodów w... więcej »
 
 

Inwestycje na nowodworskiej stacji PKP!

Data dodania: 2018-10-12
Trwają obecnie prace projektowe parkingu typu „Parkuj i Jedź” (P&R) przy stacji Nowy Dwór Mazowiecki pomiędzy ulicami Sportową i Morawicza. W ramach zadania zaprojektowane zostanie miejsc... więcej »
 
 

Dworzec w NDM

Data dodania: 2018-10-12
W ramach budowy parkingu „Parkuj i Jedź” przy ul. Morawicza oprócz miejsc postojowych powstanie również budynek dworca z poczekalnią, toaletami i kasą. 10 października odbyło... więcej »
 
 

Dom Bernardy Alby - hiszpański dramat w NOK-u

Data dodania: 2018-10-11
Dużym przeżyciem było znaleźć się w pełnym małych i dużych dramatów "Domu Bernardy Alby" - sztuki napisanej przez hiszpańskiego poetę Federica Garcię Lorcę,... więcej »
 
 

Otwarcie wystawy fotografii Barbary Malewskiej...

Data dodania: 2018-10-11
„Natura i człowiek” to tytuł kolejnej wystawy fotografii pani Barbary Malewskiej. Uroczysty wernisaż odbył się w piątkowy wieczór 5 października 2018 r. w "Galerii Ł... więcej »
 
 

Koncert z okazji otwarcia nowego budynku Biblioteki

Data dodania: 2018-10-10
Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki oraz Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej serdecznie zapraszają 17.10.2018 r. na koncert z okazji otwarcia nowego budynku Biblioteki. więcej »
 
 

Ostrzeżenie o złej jakości powietrza!

Data dodania: 2018-10-10
W związku z przekroczeniem w 2018 r. poziomu III – Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza dla pyłu zawieszonego PM 2,5 i PM 10 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckiego Wojewódzkie Ce... więcej »
 
 

Zostań strażakiem!

Data dodania: 2018-10-10
Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Dworze Mazowieckim ogłasza nabór do służby strażaka-ochotnika. Spotkanie informacyjne odbędzie się 13 i 20.10.2018 r. w remizie OSP przy ul. Nał&... więcej »
 
 

Wielkie otwarcie i kolejne inwestycje w Bibliotece!

Data dodania: 2018-10-10
W środę, 17 października zapraszamy mieszkańców na wielkie otwarcie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej. Szczegóły zamieszczone są na plakacie. Prace które już zosta... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 164
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski mazowieckie 

  Powiat nowodworski – powiat w województwie mazowieckim, którego siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. W jego skład wchodzą gminy: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk i Zakroczym.

  Dobre połączenie z powiatem zapewniają drogi krajowe nr 7 i 62.

  Powiat umiejscowiony jest blisko aglomeracji warszawskiej oraz ma bardzo dobre warunki przyrodnicze, co sprawia, że turystyka rozwija się bezproblemowo. Turystów zachwyca przede wszystkim piękna Puszcza Kampinowska oraz fortyfikacje twierdzy wojskowej nieopodal Zakroczymia i Modlina. Ponadto chętnie wypoczywają nad wodą lub w okolicznych lasach. Nie można zapomnieć o zobaczeniu Twierdzy Modlin, zespół dworski w Chrcynnie, gotycko-renesansowy kościół parafialny w Cieksynie, kościół gotycko-renesansowy z prezbiterium z 1415 w Pomiechowie i wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola