Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

tv.nsk.pl 2013-07-04 Nowy Dwór Mazowiecki - plaża przy nowodworskim WOPR-ze

 
tv.nsk.pl 2013-07-04 Nowy Dwór Mazowiecki - plaża przy nowodworskim WOPR-ze Kąpiel pod kontrolą Od 29 czerwca będzie można bezpiecznie korzystać z kąpieli na plaży przy nowodworskim WOPR-ze. Od tego dnia będą tam dyżurowali ratownicy. Jak co roku miejsce wykorzystywane do kapieli będzie usytuowane do kąpieli będzie usytuowane w odległości 50-100 m od siedziby WOPR w górę rzeki Narew. Czynne będzie od dnia 29 czerwca przez cały okres wakacji, aż do 1 września. Ratownicy będą dyżurować w godzinach od 10:00 do 18:00-ej. Codziennie w ww. godzinach na plaży dyżur pełnić będzie dwóch ratowników. Będą mieli do dyspozycji wieżyczkę ratowniczą i łódź wiosłową oraz apteczkę pierwszej pomocy. W widocznym miejscu wywieszony będzie regulamin korzystania z tego miejsca. Zadanie „urządzenie miejsca wykorzystywanego do kąpieli" będzie realizowane przez nowodworski WOPR, który w tej sprawie zawarł umowę z Nowodworskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W ramach tego zadania WOPR jako zleceniobiorca zobowiązuje się m.in. do: - zapewnienia bezpieczeństwa i porządku w wyznaczonym miejscu do kąpieli, zgodnie z obowiązującym prawem, - zatrudnienia ratowników wodnych z wszelkimi uprawnieniami na czas trwania umowy. Kontrola jakości wody leży, zgodnie z przepisami w gestii Sanepidu. Odpowiednie zgłoszenie w tej sprawie zostało złożone w tej placówce 29 maja. Urząd Miejski Nowy Dwór Mazowiecki tv.nsk.pl, 2013-07-04, Nowy, Dwór, Mazowiecki, plaża, przy, nowodworskim, WOPR-ze,

 


TV.NSK.PL_tvndm
 
Data pliku video: 2013-07-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski mazowieckie 

  Powiat nowodworski – powiat w województwie mazowieckim, którego siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. W jego skład wchodzą gminy: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk i Zakroczym.

  Dobre połączenie z powiatem zapewniają drogi krajowe nr 7 i 62.

  Powiat umiejscowiony jest blisko aglomeracji warszawskiej oraz ma bardzo dobre warunki przyrodnicze, co sprawia, że turystyka rozwija się bezproblemowo. Turystów zachwyca przede wszystkim piękna Puszcza Kampinowska oraz fortyfikacje twierdzy wojskowej nieopodal Zakroczymia i Modlina. Ponadto chętnie wypoczywają nad wodą lub w okolicznych lasach. Nie można zapomnieć o zobaczeniu Twierdzy Modlin, zespół dworski w Chrcynnie, gotycko-renesansowy kościół parafialny w Cieksynie, kościół gotycko-renesansowy z prezbiterium z 1415 w Pomiechowie i wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola