Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Matka Boska Częstochowska nawiedziła parafie Nowy Dwór Mazowiecki tv.nsk.pl 2018-02-19

 
tv.nsk.pl 2018-02-19 Matka Boska Częstochowska nawiedziła parafie Św. Michała Archanioła - Nowy Dwór Mazowiecki Dzisiaj przybywa do naszej Parafii Kopia Cudownego Obrazu M.B.Częstochowskiej. Gromadzimy się o godz.18.00, Z kościoła wyruszy procesja na ul. Paderewskiego gdzie powitamy obraz Matki Bożej i przeniesiemy go do Kościoła. Po powitaniu będzie uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa. Zapraszamy. 2. Czuwanie przy obrazie będzie trwało całą noc i cały dzień/poniedziałek/ do godz.17.00. O godz.17.00 będzie Msza św. na pożegnanie Matki Bożej, po tej Mszy św. obraz przewieziemy do kolejnej parafii. Nowy Dwór Maz: Matka Boska Częstochowska nawiedziła parafie Tłumy wiernych witały zarówno w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła jak i w parafii pw. św. Michała Archanioła, pielgrzymujący po diecezji warszawsko praskiej, cudowny obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w kopii nawiedzenia. Pierwszą świątynią na szlaku drugiego etapu nawiedzenia, była nowodworska parafia świętych Apostołów Piotra i Pawła. W sobotni wieczór na terenie Osiedla Młodych powitano kopię cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej i w uroczystej procesji wprowadzono do kościoła. Na uroczystość przybył bp. Marek Solarczyk sufragan warszawsko praski. W niedzielny wieczór wierni z parafii w centrum miasta, przeżywać rozpoczęli dobę nawiedzenia. W obecności ks. bp. Romualda Kamińskiego, powitali cudowny wizerunek i wprowadzili do swojej świątyni. Ten weekend wierni z obu parafii zlokalizowanych w Nowym Dworze Mazowieckim, zapamiętają na długie lata. nowydwormaz.pl facebook.com/miastonowydwormazowiecki ndmswmichal.pl facebook.com/DiecezjaWarszawskoPraska facebook.com/abp.hoser facebook.com/bpmsolarczyk facebook.com/gazetanowodworska facebook.com/nowodworski wirtualnynowydwor.pl facebook.com/wirtualnynowydwor nosir.pl facebook.com/NowodworskiOsrodekSportuIRekreacji mksswit.pl swit.nsk.pl switndm.pl bialo-zieloni.pl Strategia NDM nowydwormaz.pl Nowodworski Ośrodek Kultury nok.nowydwormaz.pl Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji MKS Świt UKS Reduta koszykówka siatkówka piłka nożna tenis stołowy diecezja.waw.pl/5752 tv.nsk.pl, 2018-02-19, Matka, Boska, Częstochowska, nawiedziła, parafie, Św, Michała, Archanioła, Nowy, Dwór, Mazowiecki,

 


TV.NSK.PL_tvndm
 
Data pliku video: 2018-02-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski mazowieckie 

  Powiat nowodworski – powiat w województwie mazowieckim, którego siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. W jego skład wchodzą gminy: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk i Zakroczym.

  Dobre połączenie z powiatem zapewniają drogi krajowe nr 7 i 62.

  Powiat umiejscowiony jest blisko aglomeracji warszawskiej oraz ma bardzo dobre warunki przyrodnicze, co sprawia, że turystyka rozwija się bezproblemowo. Turystów zachwyca przede wszystkim piękna Puszcza Kampinowska oraz fortyfikacje twierdzy wojskowej nieopodal Zakroczymia i Modlina. Ponadto chętnie wypoczywają nad wodą lub w okolicznych lasach. Nie można zapomnieć o zobaczeniu Twierdzy Modlin, zespół dworski w Chrcynnie, gotycko-renesansowy kościół parafialny w Cieksynie, kościół gotycko-renesansowy z prezbiterium z 1415 w Pomiechowie i wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola