Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

tv.nsk.pl 2016-01-06 Nowy Dwór Mazowiecki - pożar budynków przy ulicy Sukiennej 38 i 48

 
tv.nsk.pl 2016-01-06 Nowy Dwór Mazowiecki - pożar budynków przy ulicy Sukiennej 38 i 48 W Nowym Dworze Mazowieckim 10 minut po północy w środę (6.01.2015) doszło do pożaru w pustostanie przy ulicy Sukiennej. Na miejsce wysłano zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki. Po przybyciu na miejsce zastano pożar domu przy ulicy Sukiennej 38. Do pomocy wezwano zastęp z WSP Pomiechówek i OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Do interweniujących strażaków świadkowie zgłosili drugi pożar kilka domów dalej. Odesłano tam zastęp z OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Sukienna 38 Spaleniu uległ budynek mieszkalny. Strażacy do gaszenia wnętrza użyli linii gaśniczej. Do środka wprowadzono rotę ratowników i podano prąd wody w natarciu. W związku z niskim ciśnieniem w hydrancie, na miejsce wezwano cysternę z 18 tonami wody. Strażakom szybko udało się stłumić płomienie. Mieszkańcy domu ewakuowali się przed przybyciem straży pożarnej. Sukienna 48 Na miejscu zastano pożar śmieci w środku drewnianego budynku. Po rozwinięciu linii gaśniczej, przystąpiono do gaszenia płonącej sterty śmieci. Pożar wybuchł w niezamieszkałej części na parterze. Po ugaszeniu śmieci przystąpiono do wyrzucania na zewnątrz spalonych rzeczy. Udział w akcji: 531M22 - JRG Nowy Dwór Mazowiecki 531M25 - JRG Nowy Dwór Mazowiecki 531M39 - JRG Nowy Dwór Mazowiecki 538M82 - WSP Pomiechówek 539M30 - OSP Nowy Dwór Mazowiecki 539M42 - OSP Pomiechówek 539M50 - OSP Zakroczym KPP Nowy Dwór Mazowiecki Pogotowie Energetyczne tv.nsk.pl, 2016-01-06, Nowy, Dwór, Mazowiecki, pożar, budynków, przy, ulicy, Sukiennej, straż, pożarna, policja, pogotowie, ratunkowe, podnośnik, goniec-lokalny.pl, nowodworska.pl, nowodworski.info, nowodworski.pl, nowydwormaz.pl, nosir, nok, nowodworski24, wirtualny, legionowo, jabłonna, rozkład, jazdy, dla, mieszkańców, płoną,

 


TV.NSK.PL_tvndm
 
Data pliku video: 2016-01-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski mazowieckie 

  Powiat nowodworski – powiat w województwie mazowieckim, którego siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. W jego skład wchodzą gminy: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk i Zakroczym.

  Dobre połączenie z powiatem zapewniają drogi krajowe nr 7 i 62.

  Powiat umiejscowiony jest blisko aglomeracji warszawskiej oraz ma bardzo dobre warunki przyrodnicze, co sprawia, że turystyka rozwija się bezproblemowo. Turystów zachwyca przede wszystkim piękna Puszcza Kampinowska oraz fortyfikacje twierdzy wojskowej nieopodal Zakroczymia i Modlina. Ponadto chętnie wypoczywają nad wodą lub w okolicznych lasach. Nie można zapomnieć o zobaczeniu Twierdzy Modlin, zespół dworski w Chrcynnie, gotycko-renesansowy kościół parafialny w Cieksynie, kościół gotycko-renesansowy z prezbiterium z 1415 w Pomiechowie i wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola