Belka
Niedziela, 16 Maja 2021   imieniny: Andrzej, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Strajk nauczycieli - propozycje dla dzieci i rodziców

Data publikacji: 2019-04-11, Data modyfikacji: 2019-04-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Rodzice, Jeśli nie będziecie mieli możliwości zaopiekowania się dziećmi podczas egzaminów gimnazjalnych w szkołach jesteśmy na to gotowi. Większość szkół ma możliwość zaopiekowania się dziećmi w świetlicach szkolnych. Jeżeli nie będzie to możliwe z powodu strajku nauczycieli, zorganizowaliśmy pobyt dzieci w naszych placówkach. NOSiR – dzieci, które nie będą mogły zostać w świetlicy szkolnej zostaną pod opieką instruktora w Nowodworskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Jeżeli będą posiadały stroje kąpielowe, możliwe są zajęcia na pływalni. Będzie zorganizowany transport ze szkoły do NOSiR i z powrotem. NOK – o godzinie 9. oraz o godzinie 11. odbędą się seanse filmowe dla najmłodszych. W razie potrzeby dzieci będą mogły z nich skorzystać pod opieką osób uprawnionych. Od momentu kiedy dzieci przyjdą do szkoły znajdą się pod opieką osób posiadających kwalifikacje pedagogiczne. Po skończonych egzaminach, czyli po godzinie 13., dzieci otrzymają posiłek w szkołach. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna – będzie otwarta od godziny 8. Uczestnictwo dzieci odbywać się będzie na zasadach ogólnych, bez specjalnej opieki, z możliwością skorzystania z czytelni i komputerów.  

Pełna treść wiadomości na: 7b1030b9797c3cec6ed7d28f30c0bef982dd27fa77a2e7c06237e3bcc889d4b7
UM Nowy Dwór Mazowiecki, Źródło artykułu: nowydwormaz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski mazowieckie 

  Powiat nowodworski – powiat w województwie mazowieckim, którego siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. W jego skład wchodzą gminy: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk i Zakroczym.

  Dobre połączenie z powiatem zapewniają drogi krajowe nr 7 i 62.

  Powiat umiejscowiony jest blisko aglomeracji warszawskiej oraz ma bardzo dobre warunki przyrodnicze, co sprawia, że turystyka rozwija się bezproblemowo. Turystów zachwyca przede wszystkim piękna Puszcza Kampinowska oraz fortyfikacje twierdzy wojskowej nieopodal Zakroczymia i Modlina. Ponadto chętnie wypoczywają nad wodą lub w okolicznych lasach. Nie można zapomnieć o zobaczeniu Twierdzy Modlin, zespół dworski w Chrcynnie, gotycko-renesansowy kościół parafialny w Cieksynie, kościół gotycko-renesansowy z prezbiterium z 1415 w Pomiechowie i wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola