Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

maksymizer,nowy dwór mazowiecki.

 
Prezentacja i zasada działania Maksymizera. MAKSYMIZER pozwala zrealizować płynną regulację prędkości obrotowej dowolnego 12V komutatorowego silnika prądu stałego. Np.silnika elektrycznego do łodzi ,roweru elektrycznego lub do płynnej regulacji napięcia np. 12V żarówek LED.(700W). O odpowiednie chłodzenie 5 tranzystorów mocy HEKSFET dba widoczny na filmie mały wentylator który w miarę potrzeby włącza się automatycznie i schładza aluminiowy radiator. Napięcie Maksymizera (10÷16V) Moc maksymalna ciągła 700 W. Chwilowa 3 KW. ZAMIAST POTENCJOMETRU SUWAKOWEGO MOŻNA ZASTOSOWAĆ POTENCJOMETR OBROTOWY. Więcej informacji na OLX. lub robertfijalkowski malpka onet.pl

 


Robert Fijałkowski
 
Data pliku video: 2017-07-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowodworski mazowieckie 

  Powiat nowodworski – powiat w województwie mazowieckim, którego siedzibą jest Nowy Dwór Mazowiecki. W jego skład wchodzą gminy: Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym, Czosnów, Leoncin, Pomiechówek oraz miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk i Zakroczym.

  Dobre połączenie z powiatem zapewniają drogi krajowe nr 7 i 62.

  Powiat umiejscowiony jest blisko aglomeracji warszawskiej oraz ma bardzo dobre warunki przyrodnicze, co sprawia, że turystyka rozwija się bezproblemowo. Turystów zachwyca przede wszystkim piękna Puszcza Kampinowska oraz fortyfikacje twierdzy wojskowej nieopodal Zakroczymia i Modlina. Ponadto chętnie wypoczywają nad wodą lub w okolicznych lasach. Nie można zapomnieć o zobaczeniu Twierdzy Modlin, zespół dworski w Chrcynnie, gotycko-renesansowy kościół parafialny w Cieksynie, kościół gotycko-renesansowy z prezbiterium z 1415 w Pomiechowie i wiele innych.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola